ORİON FUARCILIK, KATAR TARIM FUARI’NA DAMGA VURDU!

“Agriteq 2018” Uluslararası Tarım Fuarı;  20 – 22 Mart 2018 tarihlerinde Doha Sergi ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçileriyle buluştu.   

Orion Fuarcılık Yönetim Kurulu; bu yıl 6. kez düzenlenen fuara, Katar Çevre ve Şehircilik Bakanı Muhammed Bin Abdullah Al – Rumaihi’nin davetlisi olarak katıldı.

T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba’nın resmi açılışı gerçekleştirmek üzere teşrif ettiği fuara, Ukrayna Devlet Başkanı Petro Poroşenko, Katar Başbakanı ve İçişleri Bakanı Şeyh Abdullah bin Nasır bin Halife Al Sani ve bakanlık bürokratları katıldı.

Türkiye’den yaklaşık 40 şirketin katılım gösterdiği fuarda, 36 ülkeden 313 katılımcı firma yer aldı.

Türk tarım sektörünün en iyi şekilde temsil edilmesi amacıyla Bakanlık adına tahsis edilen özel alanda yer alan Orion Fuarcılık’ın Agroexpo standı yoğun ilgi gördü.

Orion Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Tan ve Yönetim Kurulu Üyesi Irmak Tan, Katar Çevre ve Şehircilik Bakanı Muhammed Bin Abdullah Al – Rumaihi ile makamında gerçekleştirdikleri özel görüşmede, 07 – 10 Şubat 2019 tarihinde düzenlenecek olan 14. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda yapılması planlanan projelerle ilgili fikir alışverişinde bulundu.